Služby

Nabizíme

Jsme tu abychom Vám poskytli snadné a cenově dostupné služby pro vaše obchodní potřeby.

Podnikání není jednoduchá zaležitost. Ve většině případů musí podnikatel v rámci jedné společnosti zvládnout několik pracovních pozic. Nabízíme celou řadu služeb, které se starají o vaše účetnictví, daňové a mzdové potřeby.

Co pro Vás uděláme

Vyberte si z nabídky našich služeb nebo nám napište zprávu se svými dotazy a my Vám poradíme.
01.

Vedení účetnictví

Náš tým zkušených profesionálů udrží Vaše knihy v aktuálním stavu, abyste měli včasný dohled a kontrolu nad svými firemními finance. Sledujeme všechny potřebné termíny, vytváříme a předkládáme přiznání a poskytujeme finanční přehled o společnosti.
02.

Daňová evidence

Nabízíme daňové přiznání pro fyzické osoby, OSVČ a společnosti. Podle vašich potřeb vytvoříme a podáme přiznání k dani z příjmy, dani silniční, daň z nemovitých věci a DPH.
03.

Mzdové účetnictví

Využijte našich služeb mzdového účetnictví pro malé a velké firmy. Postaráme se o nástup a offboarding Vašich zaměstnanců, vypočítáme měsiční mzdy, připravíme platební příkazy, vydáme výkazy o příjmech a celkově zpracujeme všechny záznamy zaměstnanců.
04.

Zastupování na úřadech

Poskytneme Vám potřebnou podporu ať už potřebujete pomoc při komunikaci s finančním úřadem, organy sociálního zabezpečení, zdravotní pojištovnou a při možných kontrolách.
05.

Konzultace a poradenství

Využijte služeb našeho profesionálního personálu, který je vždy na dosah. Získejte rady ohledně účetnictví, účetních zpráv nebo daní. Dělejte informovaná rozhodnutí a vyhýbejte se chybám nebo sankcím za nedodržování správných pravidel účetnictví.
06.

Založení společnosti

Nechte náš profesní tým zaregistrovat Vaši společnost nebo otevřit živnostenský list, aby bylo zajištěno, že vše je v souladu s českými právními normami, a ušetříte tak drahocenný čas.
200
Spokojených Klientů
10
Let na Trhu
OSVČ

OSVČ

Nabízíme řadu služeb šitých na míru pro živnostníky.
Právnická osoba

Právnická osoba

Každá společnost je jiná - řekněte nám, jaké jsou Vaše potřeby: účetnictví, mzdy, daňová optimalizace nebo cokoli jiného.
Založení společnosti

Založení společnosti

Chcete zahájit podnikání v Česku, ale máte potíže s vyběrem právní formy? Poskytujeme poradenské a registrační služby pro všechny typy podnikatelských subjektů.
Naše služby

Ceník

Služba Cena, Kč*
"Nulové přiznání" 3500
Roční účetní zavěrka from 3500
Účetní položka 24
Mzdová agenda (zaměstnanec) 500
První registrace (zaměstnanec) 500
Připrava smluv (zaměstnanec) 200
Přiznáni k DPH 1000
Daňové poradenství (hodina) od 1500
Přiznaní k dani silniční 1000
Přiznání k dani z nemovitých věcí 1000
Přihlašení společnosti (daň z příjmu) 2000
*ceny jsou bez DPH, nejsme plátci

Řeknete nám víc o svém podnikání.
Připravíme pro Vás řešení na míru