01.

Podporujeme Vás

Naším posláním je poskytovat účetnictví nejlepší kvality, které odpovídá všem požadavkům českého právního řadu.
02.

Pomáháme vám ušetřit

Kombinace naších profesionálních účetních a moderních technologii Vám ušetří čas i peníze.
03.

Zastupujeme Vaše zájmy

Součástí našich služeb je vše od kontroly Vaší datové schránky až po zastupování před finančními a sociálními instituce, nebo zdravotními pojištovny.
O NÁS

Jsme moderní účetní společnost.

Postaráme se o vaše účetnictví a necháme Vám čas na to, co se Vám opravdu libí – Vaše podnikání. Vedeme účetnictví pro soukromé osoby, malé a střední podniky a naše zkušené pracovníky použivají moderní technologie pro nejlepší výsledky. Pro nás je v této práce víc než jen procházet Vaše učetní záznamy. Chceme podnikateli dát možnost se zaměřit na rozvoj jeho společnost místo náročného vedení financi. Věříme v snadné a finančně dostupné účetnictví. Máte zájem o naše služby? Objednejte si konzultaci zdarma a nechte nás najít řešení na míru právě pro vás.

Naše Služby

Nabizíme

Účetnictví

Hledáte spolehlivé a dostupné účetnictví? Potřebujete profesionálního účetního, kterému můžete důvěřovat? Nabízíme škálu účetních služeb, které Vám poskytnou jasný přehled o Vašich financích.

Daňe

Potřebujete daňové přiznání? Chcete optimalizovat své daně? Spolupracujete s mezinárodními společnostmi? Nabízíme širokou škálu daňových služeb, od daňových přiznání až po daňové poradenství, které Vám pomohou řídit ziskový podnik v souladu s českými zákony.

Mzdové účetnictví

Máte zaměstnance? Obstaráme pro Vás kompletní zaměstnaneckou agendu od A do Z: přihlašení u přislušných úřadu, vypočet mezd, nutné přehledy a mnoha dalších služeb. K dispozici máme i vzory pracovních smluv.
Single image
KONZULTACE ZDARMA

Napište nám a obrátem se Vám ozveme

    NEWSLETTER

    Držte krok s byznys světem!

    Prvními dostavejte naše speciální nabídky a aktualní novinky ze světa účetnictví a financi přímo do zpráv.
    SPOJTE SE NÁMI

    Přidejte se k nám na sociálních sitích